piersi

3 najlepsze metody na powiększenie piersi

Marzysz o pięknym, jędrnym i dużym biuście? Chcesz aby Twoje piersi miały realny wpływ na Twoją atrakcyjność? Doskonale trafiłaś! Przygotowaliśmy zestawienie czterech najpopularniejszych metod na powiększanie biustu. Zapraszamy do lektury.

Implanty – operacja plastyczna

Wszczepienie implantów piersiowych to zabieg, o którym można powiedzieć, że jest najbardziej inwazyjnym ze wszystkich dostępnych metod. Wykonywany jest przy pełnej narkozie. Kobiecie wszczepia się wcześniej dobrany implant. Okres pełnej rekonwalescencji trwać może nawet kilka miesięcy.

To, co jest niewątpliwą zaletą tego rozwiązania to fakt, iż efekty uzyskane podczas zabiegu są trwałe. Oznacza to, że raz realizując operację plastyczną możemy się cieszyć pięknym biustem przez całe życie. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż aby uzyskać doskonały efekt musimy wybrać odpowiednią klinikę.

Zabiegi powiększania piersi implantami są niezwykle popularne. Niestety, tylko niewielkie grono specjalistów potrafi sprawić, że efekt będzie taki jak sobie wymarzymy. W wielu przypadkach, piersi po zabiegu wyglądają niezwykle nienaturalnie. Dlatego też, decydując się na tę formę powinniśmy w pierwszej kolejności kierować się opiniami i recenzjami, a nie ceną czy terminami. W dobrej klinice na zabieg można czekać nawet kilkanaście tygodni.

Lipomodeling – powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

Zabiegiem, który cieszy się sporą popularnością wśród kobiet jest tzw. lipomodeling (lipolift). To metoda, której największą zaletą jest uzyskanie niezwykle naturalnego efektu. Wszak, wszczepianym materiałem jest tkanka tłuszczowa, czyli podstawowy budulec piersi.

Zabieg lipomodelingu można podzielić na trzy części: pobranie materiału do przeszczepu, odwirowanie materiału i aplikacja materiału.

Wadą tego rozwiązania jest bez wątpienia fakt, iż trudno oszacować efekty i ich trwałość. Wszak, poziom przyswajalności przeszczepionego materiału jest bardzo różny. Może wynosić zarówno 15%, jak i 80%. Dlatego też, aby uzyskać wymarzony efekt, niekiedy niezbędne są liczne modyfikacje i dodatkowe przeszczepianie materiału.

Jeśli chodzi o cenę zabiegu, to jej oszacowanie możliwe jest w momencie poznania składu i budowy ciała. W zasadzie – im szczuplejsza jest osoba, tym cena będzie wyższa. Wynika to z faktu, iż niski poziom tkanki tłuszczowej zmusza do pobierania materiału z większej ilości miejsc.

Kwas hialuronowy – powiększanie preparatem Macrolane
Jedną z najlepiej opiniowanych metod na większy biust jest powiększanie przy wykorzystaniu preparatu bazującego na kwasie hialuronowym. To sposób, który można określić mianem mało-inwazyjnego. Co więcej, okres rekonwalescencji po zabiegu tego typu jest bardzo krótki. Już po 1-2 tygodniach kobiety mogą cieszyć się efektem pełnego, większego i jędrnego biustu.

Niestety, metoda ta ma jedną wadę, a mianowicie – nie jest zbyt trwała. Kwas hialuronowy wchłaniany jest przez organizm, co sprawia, że piersi systematycznie tracą na wielkości i jędrności. Dlatego też, konieczne jest tzw. uzupełnianie kwasu. Polega na aplikacji niewielkiej ilości co około 8-12 miesięcy.

Koszt tego sposobu kształtuje się na poziomie kilku tysięcy złotych. Warto jednak w kosztorysie uwzględnić fakt, iż aby cieszyć się pełnym efektem będziemy musieli realizować zabiegi uzupełniające. Ich koszt zależny jest od poziomu wchłanialności kwasu hialuronowego.

Wykorzystując tę metodę, możemy powiększyć biust o maksymalnie 1-2 rozmiary.

Suplementy diety i kremy na większy biust

Bez cienia wątpliwości, coraz większą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju kremy i suplementy diety na powiększanie biustu. To rozwiązanie, którego efektywność jest bardzo różna. Należy jednak zaznaczyć, że niektóre środki mogą pochwalić się skutecznością na poziomie około 90%. Tak jest w przypadku chociażby kompleksu ProBreast Plus.

Koszt takiego rozwiązania to kilkaset złotych. Należy się jednak przygotować na to, że efekty nie pojawiają się natychmiastowo. Zwykle, aby zauważyć różnicę (tudzież, zmienić miseczkę biustonosza) potrzeba od 3 do 6 miesięcy regularnej suplementacji i stosowania.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *