girl-lying-on-the-floor-1386195_960_720

Powiększanie ust Warszawa

Wiele kobiet jest przerażona tym, że jakiś specyfik, zwany do tego kwasem miałby zostać wstrzyknięty do ich ust. Na samą myśl o tym można dostać zawrotów głowy. Jak wygląda powiększenie ust za pomocą kwasu hialuronowego a znieczulenie?

Ostatnie 10 lat to czas, kiedy medycyna estetyczna bardzo zyskała na popularności w tym kraju. Duże, ponętne usta stały się czymś na zasadzie przepustki do kariery w show biznesie. Teraz usługa powiększania ust stała się tak popularna, że można ją znaleźć już nie tylko w renomowanych klinikach, czy profesjonalnych gabinetach lekarskich, ale także u kosmetyczki, fryzjera, czy nawet w zaciszu hotelowego pokoju. Wydawać by się mogło, że zadowolenie kobiet stale rośnie, tak samo jak ich zainteresowanie zabiegiem. Teraz można zobaczyć masę forów, na których panie reklamują cudowną usługę powiększanie ust Warszawa (http://medycynaestetyczna.com/pl/piekna-twarz-2/powiekszanie-ust) i mówią o tym, jak wspaniale się z tym czują i szczerze polecają. Na forach jest sprzedanych tak wiele informacji, ze czasami trudno jest rozróżnić, co jest prawda a co mitem.

Czy powiększanie ust kwasem hialuronowym boli? Z wielu doświadczeń i masy wykonanych zabiegów, którymi mogą szczycić się najbardziej renomowane studia, można powiedzieć, że ból jest niestety obecny przy tego typu zabiegach. Jest to uczucie dość nieprzyjemnie i ból temu towarzyszy. Można sobie nawet wyobrazić tą sytuację. Przecież, kiedy do ciała wchodzi igła jest to bolesny zabieg. Tym bardziej, kiedy skórą tą jest skóra z ust, jest to dość nieprzyjemne i niecodzienne doznanie. A nawet musi takie być. Niektórzy ludzie do dziś dostają gęsiej skórki na samą myśl o szczepionkach z dzieciństwa, a co dopiero by było, gdyby mieli się oni zdecydować na taki zabieg na ustach. Jasne jest to, że ten zabieg nie jest aż taki straszny jak cały proces szczepionki i nie aż tak wielki jak on.

Żeby teraz ludzie nagle nikt nie pomyślał, że jest to bardzo straszne doświadczenie i nie da się przez to przebrnąć. Bardzo dużo zależy w tym zabiegu od pozytywnego nastawienia i myślenia. Oczywiście próg bólu też jest ważnym aspektem i dla każdego człowieka jest on inny. Siła bólu może też być opisana na takiej zasadzie jak opisał to jeden z profesjonalnych ludzi, zajmujących się tego typu sprawami – spotkał tylko 3 pacjentki, które wykonały zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym bez wcześniejszej aplikacji znieczulenia. Zdarzają się więc i takie osoby, którym igła jest niestraszna.

Jak dobrze jest znieczulić usta samemu przed takim zabiegiem? Jest na to kilka sprawdzonych metod. Po pierwsze, znieczulenie zimnem, nawet na kilka minut przed planowanym zabiegiem, pacjent przykłada do ust zimny okład, tzn cold pack. Metoda może i jest tania, ale jej czas działania jest równie tani i działa bardzo krótko. Działa jedynie przez kilkanaście sekund.

Po drugie, lidocaina w maści, czyli znieczulenie w formie kremu jest niezwykle skuteczna o ile, oczywiście, ma odpowiednie stężenie. Po trzecie i ostatnie, znieczulenie stomatologiczne to na pewno najbardziej skuteczna forma znieczulenia, ale ma też swoje minusy, a mianowicie taki, że najeży wykonać więcej niż jedno wkłucie, aby znieczulić usta, co również nie należy do najprzyjemniejszych odczuć.